Bruce H.Lipton, PhD., – Biológia presvedčenia

Kniha vedca, ktorý sa zaoberá “ novou biológiou“, ktorá popiera staré dogmy, že život našich budniek riadia gény a vyvracia skutočnosť, že sme obeťami, bez možnosti zmeny nasmerovania svojho osudu. Vedca, ktorý sa prehupol do sveta Kvantovej fyziky, osobnej spirituality a cez toto životné spojenie nám poskytuje možnosť nazrieť do sveta našich buniek a jednoducho vyvestľuje spoznané ( aj keď zo začiatku som si hovorila, mala si sa na tej chémii viac učiť -:))

Kniha, ktorá ku mne došla ako nadstavba prežitého . Nový odbor ( nie pre vedcov ale pre verejnosť ) – epigenetika, ukazuje, že signály z prostredia modifikujú a regulujú činnosť génov, čo znamená, že naše vnímanie života formuje naše zdravie. Preto pozitívne aj negatívne nastavenie nášho vnímania má výrazný dopad na náš život .

( kruh sa uzatvára a dostali sme sa do bodu Mikro, odkiaľ máme do Makra na skok -:) tak jednoduché a tak dokonalé vyjadrenie Boha, Vedomia, v našom svete, v Nás…

Skvelé čítanie, veľa zaujímavých a logických informácií. Vysvetlené vedecké znalosti v kontexte na skutočný život našich buniek, procesy v tele a možnosti nasmerovania nami samými. Pre mňa – úprimné a famózne.

Zdieľajte ...