O Vedení a Inšpirácii alebo moje miesto na svete

Dnes je nádherný slnečný deň a možno mi táto ranná krása pomôže vo vyjadrení tém, ktoré  mi už pár dní prebývajú v čakárni na písanie. Moja čakáreň je niekedy preplnená a témy posedávajú na lavičkách, prechádzajú sa po nej a niekedy aj nervózne čakajú na poradie -:) Čím väčší obzor “ videnia“ mám, tým ťažšie sa mi pretavujú moje myšlienky do písmenok, akoby som nenachádzala slová, ktorých obsah dokáže poňať tak širokouhlý a farebný film, ktorý mi premietajú -:) Preto v momente preplnenia sadám ráno ku kávičke a píšem, píšem, čo mi prichádza. Píšem z miesta Zem, z okamihu prítomnosti a z prežitkov môjho JA tu. Netuším, kto a či číta tieto riadky, ale spätná väzba pár jednotlivcov mi stačí k tomu, aby som svoj počin videla zmysluplným. Verím vedeniu Vesmíru, verím, pretože to prežívam každý deň, od okamihu, keď som túto možnosť vpustila do svojho sveta možností -:) Viem, že komu sú určené moje riadky, nájde ich. Tak ako som ja po Prebudení nachádzala jednotlivé prežitky a osoby, ktoré mi lemovali cestu nachádzania a otvárania. Choroba dovršila  jednu etapu môjho života a s radosťou vnímam, že mám pred sebou nekonečné možnosti nových prežitkov.  Chcem využiť možnosť Vedenia Vesmírom, preto v stíšení citlivo vnímam jeho nápovedy. Zisťujem, že Rozum  nesie v sebe naučené a automatické odpovede, preto niektoré moje “ nové „rozhodnutia z toho jeho pohľadu nie sú správne. Pravdaže netýka sa to upozornení typu “ neskáč z mosta, nevieš dobre plávať“ a podobne -:) Keď som sa oslobodila od potreby ulahodiť svojim správaním tým druhým a sledovať aj ich ciele, dostala som sa do priestorov mojej osobnej Slobody, kde si môžem dovoliť uprednostniť cítenie Vedenia pred Rozumom. Keďže žijem Tu a Teraz, vedenie nemusí znamenať práve „zjavenie nadpozemskej bytosti“, stačí neveriť na náhodu a akceptovať hlbší zmysel obyčajných skutočností, ako keď nestihnete vlak,alebo vám kartu zhltne bankomat -:)  Ak ste dostatočne v stíšení a máte dostatočnú trpezlivosť bez prítomnosti potreby niečo tlačiť a uponáhľať, nájdete koniec nite a pochopíte spätne zmysel „tragédie“, ktorá vám zmenila vašu naplánovanú predstavu o priebehu vami naprojektovaného -:)

Z obdobia „splavovania rieky“  mám dostatok priateľov, bytostí, ktoré sa zaoberajú rozličnými činnosťami na tejto zemi. Po prepnutí na nové vnímanie sa obmenil okruh mojich známych a zmenili sa „priestory“, v ktorých sa pohybujem. Zasiahla som aj do štruktúr mojej rodiny a vzťahových línií, čo dokazuje, že meniť môžte premenou samých seba. Zmenila som svoje záujmy ale stále som to JA, éterická bytosť, ktorá potrebuje zmenu, plávanie v priestore a požívanie nových prežitkov v sfére, kde sa cítim dobre. Potrebujem sa dotýkať mnou vybratých vibrácií pod Vedením Vesmíru , ale nemám potrebu patriť fyzicky nejakému myšlienkovému prúdu alebo duchovnej  komunite. Vnímam to ako individuálnu voľbu svojej Duše a som napriek tomu a preto  vďačná za každé stretnutie a možnosť napojenia na každú ich energiu. A akceptujem a chápem iných, ktorí zakotvia, keď sa dotknú súzvuku. Pochopila som, že v novom nastavení videnia sveta je podstatná “ Schopnosť Inšpirovať“. To je Dar, ktorý máme a vnímam ho ako veľmi podstatný v týchto časoch. Možnosti sa rozširujú s rozširovaním vnímaného a každý má toľko výberov, koľko dokáže pojať zo svojho aktuálneho nastavenia. Každý posun vo vedomí mu zas otvára ďaľšie a ďaľšie možné  cesty. Mám radosť, že všade vôkol vidím Inšpiráciu v rozličných formách. Bez prítomnosti hlasu Ega sa rozličné skupinové prúdy nevyrušujú a poskytujú prichádzajúcim možnosť výberu podľa ich vlastného aktuálneho nastaveni, do ničoho ich netlačia ale poskytujú možnosť. Inšpirácia nezasahuje do vašej súkromnej voľby, len vám dáva možnosť náhľadu a toho svojho rozhodnutia. Pretože každá Duša má Tu a Teraz iný vlastný Zámer ( aj keď niektorí o tom ani netušia ), Vesmír zariadi aby sme nemali otlaky s z tlačenice a mali možnosť voľby odbočiť na cestičku, ktorá s nami súzvučí ( a možno aj nie, čo zistíme neskôr -:)) ale nezastavovať a ísť ďalej alebo aj ostať a prehlbovať na konkrétnom mieste, to všetko sú naše možnosti voľby.

Píšem len o tom, čo som sama prežila.  O Inšpiráciách, ktoré som stretla a rozozvučali moju Dušu v tom konkrétnom životnom období, Inšpirácie, ktoré  mi pomohli posunúť sa a ísť do hĺbky z bodu môjho veku a žitia sú prítomné na mojom Blogu. Dôvodom je fakt, že sama chcem byť Inšpiráciou pre tých, ktorí sa rozhliadajú -:) Svoje miesto som už našla – chcem hľadať Inšpirácie v novom nastavení a písať o nich. To, že som onkologická pacientka a navždy ňou ostanem vôbec nevnímam tragicky. Vnímam to ako možnosť priblížiť sa ženám s podobnou cestou a poskytnúť im možnosť Inšpirácie, možno v tej ťažkej chvíli, aké som prežila aj ja. Aj preto si to dovoľujem ja, lebo „hladný sýtemu neverí“ -:))

Všetky moje Inšpirácie, ktoré som stretla a ktoré mám rada, nájdete v sekcii “ zaujalo ma“ a „stránky“. Posielam im jarné objatie -:)

Zdieľajte ...