www.ludialudom.sk

Väčšina ľudských počinov, ktoré sú poháňané Súcitom, tou najdôležitejšou a najsilnejšou emóciou, ktorá vie meniť náš osud, osud druhého človeka a osud zeme, aj keď nie všetci to vedomo vnímajú – väčšina z nich sa odohráva v čase Vianoc. Silné obdobie podporené emóciami dáva priestor na takéto počiny pomoci, málokto však túto niť tiahne ďaľšími sekundami Nového roka a tak postupne strácajú na sile až pomaly miznú v spleti bežných dianí.

Na portály https://www.ludialudom.sk/vyzvy   ma zaujali „výzvy“ na pomoc a podporu svojou priamočiarosťou, transparentnosťou a jednoduchosťou realizácie. Portál nie len o jednotlivcoch v núdzi ale aj o skupinách hľadajúcich podporu, obsahujúci široké spektrum záberu, v ktorom sa každý môže nájsť. Aj ja som si tam niečo našla -:)

Vždy, keď vám príde váš osud nespravodlivý, mrknite na aktuality tohto webu, garantujem vám, že tam niečo nájdete, čo vami pohne vpred -:) ak chcete ( lebo môcť sa dá vždy ) podporte niektorého z nich alebo len zdieľajte a šírte -:)

Zdieľajte ...